O mnie

 

Uważam, że w życiu nie ma przypadków i droga, którą podążałam dotychczas, naturalnie zaprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem teraz. Od zawsze kierowałam się zasadą, że „w życiu masz to, na co się odważysz”, dlatego nie odpuszczam i każdego dnia realizuję swoje marzenia.

Coaching jest dla mnie zgrabną formą połączenia psychologii i mojego dotychczasowego doświadczenia, obejmującego wieloletnią pracę z ludźmi – w HR, szkoleniach i przedsiębiorstwach z różnych branż.

 

“Praca z ludźmi jest dla mnie niezwykle ważna, a wspieranie ich w rozwoju daje mi ogromną satysfakcję. Otwierając swój umysł i poznając ich naturę, inspirując i towarzysząc w układaniu trudnych sytuacji, tym samym naturalnie osiągając cel.”

Jak to się wszystko zaczęło?

 

Urodziłam się w Częstochowie, a moje pierwsze skojarzenie z domem rodzinnym to zapach świeżo upieczonego ciasta, dlatego bliskie jest mi stwierdzenie Victora Hugo: „Nic tak skutecznie nie wywołuje wspomnień jak zapach”.

Od zawsze byłam bardzo ciekawa i to właśnie otwartość na nowe wyzwania budziła we mnie chęć poznania świata i ludzi. Marzyłam o studiowaniu psychologii oraz prawa jednak według bliskich, lepszym wyborem byłby zawód księgowej. Poszłam na kompromis, a czas pokazał, że choć z marzeń nie wolno rezygnować, to można odłożyć je w czasie. Wiedza wyniesiona z liceum o profilu ekonomicznym zdecydowanie przydała się w pracy zawodowej. Dalszym krokiem były dwuetapowe studia w pierwszej kolejności licencjat koncentrując się na prawie rodzinnym, potem zdecydowałam się na poszerzenie wiedzy z zakresu prawa procesowego. uzyskując tym samym tytuł magistra na Uniwersytecie Łódzkim. W dojrzałym już wieku, pojawiły się podyplomowe studia z zakresu psychologii biznesu.

 

Jako młoda dziewczyna praktyki zawodowe odbywałam w różnych organizacjach państwowych oraz w obszarze sektora prywatnego. Najmilej wspominam staż w kancelarii Prezydenta RP w Warszawie- odtego momentu rozpoczęła się moja droga zawodowa. Pracowałam w różnych działach prawnych, rozliczeniowych, szkoleniowych i HR. Tam utwierdziłam się w przekonaniu, że największą satysfakcję sprawia mi rozwój i inspirowanie ludzi. Nuda, monotonia, wegetacja są mi obce. Jako kobieta niezależna i przedsiębiorcza, pragnę pokazać innym, że największa siła jest w nas samych, wystarczy tylko ją w sobie obudzić.

Mam otwarty umysł wsłuchuję się w naturę, przyrodę, podążam za dobrą energią i harmonią. Praktykuję jogę, mindfulness natchnieniem jest dla mnie skandynawska filozofia hygge. Staram się żyć w duchu slow life, pamiętając o celebrowaniu pojawiających się w naszym życiu momentów. Chwytam każdą chwilę i staram się zachować ją na dłużej, w czym pomaga mi moja nowa pasja – fotografia. Oprócz doskonalenia się w tej dziedzinie, spędzam wolny czas przy muzyce, książce, z przyjaciółmi, a ukojenie odnajduje przy zapalonej świecy.

Piękne umysły inspirują innych, dlatego ważne jest dla mnie obcowanie z inspirującymi, niebanalnymi i pięknymi umysłami. Nieustannie podróżuję; każdy dzień jest dla mnie nową wędrówką i okazją do rozwoju. To daje spełnienie, bo wszak w poszukiwaniu szczęścia wcale nie trzeba oddalać się od codzienności i liczyć na to, że dalej czeka coś lepszego.

Dobro, piękno i prawda są tu i teraz, w każdym z nas – czasem tylko potrzeba osoby z zewnątrz, która pomoże to dostrzec i docenić…